На допомогу вчителям: в Україні запустили безкоштовну платформу з готовими домашніми завданнями

Завдяки платформі JustClass вчителі можуть економити свій час на підготовці й перевірці домашніх завдань, оскільки система автоматично перевіряє та оцінює виконані завдання.

Про це пише видання «Освіторія». Засновник JustClass Ігор Фурманенко поділився ідеєю створення платформи та її можливостями.

«Коли я побачив, що діти зараз отримують домашні завдання через вайбер або в пдф-форматі, то був шокований, — розповідає засновник JustClass Ігор Фурманенко. — Тоді в мене і виникла ідея створити класний сервіс, на якому учням буде цікаво й просто виконувати інтерактивні домашні завдання, а вчителю не потрібно буде їх перевіряти. Віримо, що наш продукт покращить шкільну освіту в такий непростий час».

Головна ідея платформи в тому, що вчителі мають обрати вправи з бази готових інтерактивних завдань і надіслати учням згенероване посилання. Щойно учні виконають завдання, платформа автоматично перевірить їх і збереже оцінки в особистому кабінеті вчителя й учнів.

Зараз на платформі є завдання для 5-11 класів з таких предметів, як математика, українська та англійська мова. Але методисти JustClass уже починають роботу над розробкою завдань для інших навчальних предметів.

Усі завдання відповідають шкільній програмі й містять інтерактивні елементи. Завдяки цьому учням цікаво виконувати домашні завдання, бо вони ніби грають в комп’ютерну й пізнавальну гру. Ще однією особливістю домашніх завдань на JustClass є те, що вчитель може обмежити час на їх виконання, встановити дедлайн здачі або приховати показ правильних відповідей. Завдяки таким параметрам учні фізично не мають часу шукати правильні відповіді в інтернеті або радитися з однокласниками.