1 вересня в Сумах з’явиться коледж з посиленою військовою підготовкою

sorada

Про це голова облради Семен Салатенко заявив 9 лютого під час зустрічі з викладачами та учнями Сумського вищого профучилища будівництва та автотранспотру.

Зважаючи на події в Україні, в училищі все більше уваги приділяють військово-патріотичному вихованню. Зокрема, тут працює гурток «Молодого воїна» – спільний проект з Сумським кадетським корпусом, де хлопці гартують дух і тіло. Керівництво вирішило піти далі і має у планах на базі училища створити коледж ПТО з посиленою військовою підготовкою, для чого потрібна згода обласної влади.

Наразі в училищі готують автослюсарів, водіїв, електрозварювальників. Семен Салатенко, у недавньому боєць АТО, зауважив, що саме таких спеціалістів бракує на фронті. “На фронті потрібні умілі руки, аби відремонтувати БТРи та іншу військову техніку. Тож обласна рада, підтримуючи ініціативу дирекції училища, віднайде резерви, аби «запустити» пілотний проект, і вже з 1 вересня учні почали не тільки отримувати робітничі спеціальності, а й військові навички”, – наголосив голова облради.