Директор «Міськсвітла» розповів подробиці вчорашньої сутички з депутатами

Директор КП “Міськсвітло” Микола Пархоменко висловив своє бачення вчорашнього інциденту.

28 квітня о 19.30 він отримав телефонний дзвінок про те, що до закритої території КП «Міськсвітло» під’їхало авто колишнього директора підприємства. З ним була його дружина – працівниця підприємства. У цей же час під’їхало авто з депутатами від фракції БПП «Солідарність» Дмитром Лантушенком та Дмитром Хандуріним. Після чого депутати зайшли на територію підприємства.

«Коли я прибув через 15 хвилин, знайшов їх у кабінеті адмінприміщення за виступом перед колективом з 6 осіб, котрі в цей час повинні були проходити інструктаж та отримувати роботу для виїзду на лінію, – пояснює Микола Пархоменко. – Відповіді про причини їх приїзду на підприємство, без узгодження з міським головою чи його заступниками, я не дочекався і запропонував залишити територію. Після їх відмови я попередив, що викличу поліцію. На що отримав відповідь від Дмитра Хандуріна, що він сам зателефонує Павлу Карабуті (начальнику поліції м. Суми)».

За словами Пархоменка, по приїзді поліції, він почув від депутатів, що їх запросив на зустріч колектив, прізвища названі не були. У цей час працівники, з котрими проводилася «робота», спостерігали за цим дійством, а на запитання «чи це правда?» – відповіли, що «ніхто нікого не запрошував». Депутати ж наполягали, що вони є представниками міської ради, а отже засновниками підприємства, тому мають право відвідувати його на свій розсуд. Крім того, Дмитро Хандурін заявив, що є головою тимчасової контрольної комісії з діяльності “Міськсвітла” і він тут виконує свої обов’язки.

«Воно ніби то і так, та от лише на всі перевірки «на свій розсуд» необхідні повноваження і від інших членів комісії ради, тим більше, що в протоколі комісії № 4 від 24 березня комісія одностайно ухвалила: п. 1.1 «Завершити роботу тимчасової контрольної комісії Сумської міської ради 7 скликання з перевірки діяльності КП», – наголошує Пархоменко.

На його переконання, депутати проводили агітаційну роботу з метою підбурення колективу на підписання раніше заготовленої петиції до міського голови для доведення до кінця свого плану по усуненню з посади директора.

«Тільки шановні депутати, махаючи своїми посвідченнями, забувають, що ці крила, за допомогою яких вони піднімаються над іншими людьми, не дають їм можливості переступити Закон, у тому числі й «Про статус депутатів місцевих рад» а саме, статтю 8 «Депутатська етика». Нею передбачається, що при здійсненні депутатських повноважень вони не мають право використовувати депутатський мандат в особистих інтересах чи в корисних цілях і не можуть допускати використання в публічних виступах недостовірних відомостей стосовно підприємств, установ та їх керівників. За це необхідно буде відповідати. І цей час наближається», – зазначив Микола Пархоменко.

Він додав, що на даному підприємстві відповідно контракту він відповідає за все, що відбувається з КП, тим більше у неробочий, вечірній час. І таким зухвалим діям, які відбулися 28 квітня, завжди буде давати відсіч, передають у мерії

Читайте також:

  1. Сумчанам з особливими освітніми потребами виділять 5,6 млн грн

  2. У Сумах розпочинають прийом заяв та документів для зарахування дітей до першого класу

  3. Ректор СумДУ у прямому ефірі відповість на запитання студентів та вислухає пропозиції щодо навчання

  4. “Змінюємо акценти, вчимо розвінчувати фейки, заохочуємо йти далі”: педагоги ліцею “Просперітас” про навчання в умовах війни

  5. Повітряні тривоги, парти в укриттях і віра в майбутнє: як долають воєнні виклики у ліцеї “Просперітас”

  6. Волонтерство, мистецтво, дизайн: учні ліцею «Просперітас» захистили наукові роботи англійською мовою

  7. У Сумах пропонують роботу асистентам педагогів

  8. З 14 березня до 11 квітня включно: у Сумах триває реєстрація на НМТ-2024

  9. Наступного тижня дошкілля та позашкілля сумської громади працюватимуть дистанційно 

  10. Школи і садочки Сум до кінця тижня працюватимуть у дистанційному форматі