Охтирчанам пропонують навчитися програмуванню в проекті Technology Nation

Уже з 1 березня жителі Охтирки та Охтирського району можуть долучитися до проекту Technology Nation Фонду BrainBasket. Це безкоштовний курс з основ програмування, який дозволить всім охочим  отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити базові популярні мови програмування. Участь у проекті відкриває можливість для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Навчання відбуватиметься на базі Охтирської районної центральної бібліотеки двічі на тиждень протягом трьох місяців. Бажаючим потрібно зареєструватися на http://brainbasket.org/technology-nation (кількість місць обмежена).

Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів.

Від учасників програми не вимагають попередніх технічних навичок, тож подати заявку на участь можуть всі охочі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

На Охтирщині проект реалізується за підтримки Охтирської районної центральної бібліотеки, відділу з питань співробітництва та інвестицій Охтирської районної ради, Охтирської районної громадської організації «Ініціативи розвитку».

 

2-1024x682-(1)