Сумські школярі Людмила Трубинова та Костянтин Лахмотов стали кращими у мистецтвознавстві та археології

1 243 учні шкіл з усіх регіонів України взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів – членів Малої академії наук. З них 618 осіб отримали призові місця: 79 – перше місце, 209 – друге і 330 – третє.

Теми досліджень були різноманітними – від «аксіологічних аспектів у фентезі К. Льюїса «Хроніки Нарнії»: філософсько-релігійний аспект» до комп’ютерного моделювання освітленості об’єктів і використання несортованих відходів пластика для фільтрації сильно забрудненої води.

В цілому конкурс проводиться за 12 науковими відділеннями, кожне з яких має свої секції. Зокрема, мова йде про відділення «Літературознавство, фольклористика і мистецтвознавство», «Мовознавство», «Філософія і суспільствознавство», «Історія», «Наука про Землю», «Технічні науки», «Комп’ютерні науки», «Математика», «Фізика і астрономія», «Економіка», «Хімія і біологія», «Екологія та аграрні науки».

Школярі Сумщини були представлені практично в кожній секції і завоювали більше двох десятків призових місць, а двоє юних сумських вчених стали переможцями.

Людмила Трубинова стала кращою в секції «Мистецтвознавство» з роботою «Технологія виготовлення картин з подрібненого вітражного скла на прикладі творчості представниці Сумщини Тетяни Бізюк», а Костянтин Лахмотов – в археології, його робота присвячена городищам раннього залізного віку Середнього Посейм’я.

Джерело: shans.com.ua

Читайте також:

  1. Шосткинські школярі продовжать навчання в укриттях або ж дистанційно

  2. «Швидкі побачення» зі спеціальностями: у СумДУ відбувся день відкритих дверей

  3. «Місто, яке має майбутнє»: у Сумах молодь навчатимуть амбасадорству

  4. Сумчанам з особливими освітніми потребами виділять 5,6 млн грн

  5. У Сумах розпочинають прийом заяв та документів для зарахування дітей до першого класу

  6. Ректор СумДУ у прямому ефірі відповість на запитання студентів та вислухає пропозиції щодо навчання

  7. “Змінюємо акценти, вчимо розвінчувати фейки, заохочуємо йти далі”: педагоги ліцею “Просперітас” про навчання в умовах війни

  8. Повітряні тривоги, парти в укриттях і віра в майбутнє: як долають воєнні виклики у ліцеї “Просперітас”

  9. Волонтерство, мистецтво, дизайн: учні ліцею «Просперітас» захистили наукові роботи англійською мовою

  10. У Сумах пропонують роботу асистентам педагогів