Сумський політех відкрив перші в Україні безкоштовні онлайн-курси

2

12 квітня Сумський державний університет представив відкриті онлайн-курси «Екзаменаріум». Про їх унікальність розповіли журналістам на прес-конференції проректор СумДУ Володимир Любчак та директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ Юрій Зубань.
Вони відзначили, що вперше український вуз відкрив свої академічні курси для вільного доступу. Всі бажаючі можуть отримати освіту від класичного університету на безоплатній основі та в зручному форматі.
Слухачі будуть обирати не окремий курс, а весь напрям підготовки, але для кожного курсу буде видаватися сертифікат про успішне вивчення. На відміну від інших онлайн-платформ результати навчання можуть бути зараховані майбутнім студентам СумДУ під час вступу. На сьогодні в «Екзаменаріуме» 30 дисциплін за 5 напрямками: економіка; маркетинг; менеджмент право, фінанси, банківська справа і страхування.
«Впровадження проекту в форматі відкритого доступу стало можливо завдяки значному накопиченому досвіду, грунтовним матеріалами дистанційного навчання, що має СумДУ. Всі курси будуть супроводжуватися викладачами, і університет вкладає відповідні кошти, щоб організувати такий супровід. Це реальне навчання для будь-якої категорії користувачів », – зазначив Володимир Любчак.