У СНАУ навчатимуть майбутніх реформаторів

Півторарічна навчальна програма в університеті є сучасним інструментом підтримки територій на шляху до самостійного розвитку.

Як підкреслив голова облдержадміністрації Микола Клочко, для подальшого здійснення регіональної політики та ефективного управління об’єднаними територіальними громадами сьогодні потрібні кваліфіковані кадри. Тому курс СНАУ розрахований на майбутніх реформаторів, які підхоплять ініціативу та займатимуться подальшим втіленням децентралізаційних процесів на Сумщині.

«Магістерський курс «Регіональний менеджмент» повністю лягає у площину розвитку об’єднаних громад, тож він буде цікавий, перш за все, для бакалаврів, дипломованих фахівців та працюючих у сфері регіонального розвитку, хто прагне підвищувати свою кваліфікацію та реалізувати реформи на місцях», – зазначив ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика.

За його словами, основними завданнями нової університетської програми навчання є фаховий супровід регіональних процесів розвитку, формування перспективних планів і стратегії розвитку областей. І головна особливість – його практична спрямованість. Адже проекти, над якими працюватимуть магістранти, після завершення навчання будуть готовими бізнес-планами для впровадження на місцях.

738