У Сумах на базі СумДУ та УАБС створили Навчально-науковий інститут права

Про це йдеться у зверненні до абітурієнтів деканів юридичних факультетів Сумського державного університету Володимира Сухоноса і Української академії банківської справи Анатолія Куліша.

Приводимо текст:

 

Шановні абітурієнти!

Найближчим часом ви повинні будете зробити вибір своєї майбутньої професії та обрати навчальний заклад, в якому будете здобувати вищу освіту. Висококваліфіковані фахівці-правознавці необхідні не лише в системі судових і правоохоронних органів, адвокатурі чи нотаріаті, але й на державній службі, в органах місцевого самоврядування та в бізнесі. Юрист – професія універсальна. Правові знання допоможуть в роботі журналіста, економіста, менеджера, стануть в нагоді приватному підприємцю. Якісно підготовлених фахівців – юристів сьогодні гостро не вистачає.

Саме для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних юристів об’єдналися в Навчально-науковий інститут права юридичні факультети двох найбільш потужних і відомих вищих навчальних закладів в загально-європейському науковому просторі – Сумського державного університету та Української академії банківської справи. В об’єднаному інституті права працює 11 докторів та 41 кандидат наук. До викладання залучаються судді, арбітражні керуючі, адвокати, нотаріуси та інші досвідчені практики.

Метою створення Навчально-наукового інституту права є забезпечення якості підготовки студентів завдяки інтеграції двох самобутніх юридичних наукових шкіл, концентрації творчих та інтелектуальних зусиль професорсько-викладацького складу. Інститут поєднав найкращі традиції вітчизняної юридичної освіти з сучасними європейськими тенденціями.

У новому Інституті створено кращі фінансові і матеріальні умови: розширено аудиторний та бібліотечний фонди, комп’ютеризовано освітній процес, студенти отримали ширші можливості для занять спортом та змістовного дозвілля, умови проживання в гуртожитках відповідають європейським.

Абітурієнти, які оберуть Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету, зможуть здобути вищу освіту за спеціальністю «Право» (освітній ступінь бакалавр), а у подальшому продовжити навчання і отримати диплом магістра зі спеціальностей «Право», «Інтелектуальна власність» та «Управління фінансово-економічною безпекою».

Одночасно з навчанням за основною спеціальністю наші студенти проходять підготовку на військовій кафедрі, отримують звання офіцера, посвідчення водія та кваліфікованого охоронця.

Вагомими перевагами Інституту є можливості для академічної мобільності і стажування в Європейських університетах, робота в юридичній клініці, здобуття професійного досвіду під час проходження навчальної та виробничої практики, сприяння працевлаштуванню випускників. В Інституті діє аспірантура та докторантура.

Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету – це якісна фахова підготовка, практична орієнтованість, інноваційність. Ваша майбутня успішна кар’єра – це наша професійна мета! Ми чекаємо на Вас!

Заслужений юрист України, професор,
доктор юридичних наук
А.М.Куліш

Професор,
доктор юридичних наук
В.В.Сухонос