Завдяки грантовій програмі Євросоюзу студентки СумДУ продовжили навчання в Італії

У рамках програми ЄС Еразмус+ (КА1 – навчальна кредитна мобільність) студенти Сумського державного університету розпочали навчання в Університеті м. Фоджа (Італія).

Студентки навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького Єлизавета Чудеса, Тетяна Якушко, Ольга Самофалова й Анастасія Нєшева, а також студентки навчально-наукового інституту права Валерія Дубова і Юлія Рагуліна протягом весняного семестру вивчатимуть профільні дисципліни в галузях економіки та правознавства і відвідуватимуть курси італійської мови з метою кращої адаптації, ознайомлення з культурою та життям Італії.

За словами дівчат, навчання в Університеті м. Фоджа цікаве та захопливе, а спосіб викладання суттєво відрізняється від вітчизняного. Окрім навчання, в університеті відбуваються різноманітні культурно-масові заходи, що сприяють адаптації іноземних студентів, зокрема зустрічі з місцевою молоддю та залучення до благодійних проектів.

СумДУ продовжує співпрацю з Університетом м. Фоджа, і вже цього семестру аспірант кафедри МУІД протягом двох місяців працюватиме над своєю дисертацією в італійському вищому навчальному закладі. А наприкінці квітня викладач медичного інституту СумДУ прочитає лекції для студентів-медиків Університету м. Фоджа.

34

Джерело: http://pedpresa.ua/