Вибухотехніки поліції на Сумщині знешкодили БПЛА “Шахед”

Кілька днів тому під час проведення росіянами чергової повітряної атаки України сили протиповітряної оборони  збили ще один «Шахед». Ударний безпілотний літальний апарат ворога наші захисники приземлили досить вдало: він упав на узліссі далеко від людських осель та не здетонував.

А виявив його місцевий житель, який вранці після повітряного нальоту їхав на своє поле. Тож саме він і повідомив правоохоронцям про небезпечну знахідку, зателефонувавши на лінію поліції 102. Співробітники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області через кілька годин після отримання повідомлення прибули на місце події.

Для роботи з небезпечною зброєю ворога правоохоронці застосували спеціальне обладнання, а саме противибуховий костюм сапера, який надали вибухотехнікам наші закордонні партнери.

Мобільна група поліцейських саперів відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області, оглянувши пошкоджений БПЛА, дистанційним шляхом відокремила бойову частину від корпусу, а потім вивезла її в безпечне місце для знищення шляхом підриву.

 «Цей тип ворожої зброї має загальну масу близько 200 кг, а вага уламково-фугасної бойової частини становить 40—50 кг», – повідомив начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ігор Черняк.