Вночі у Сумах загорівся магазин меблів

16 травня о 00:09 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння магазину меблів на проспекті Перемоги в обласному центрі.

На місце події були направлені чергові караули 1-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин, а також автодрабина групи спеціальної пожежної техніки.

Вогонь охоплив покрівлю та перекриття будівлі на площі до 360 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на сусідні приміщення, розташовані під одним дахом. Ускладнювало гасіння те, що в приміщенні, де сталося загоряння, була значна кількість горючих матеріалів та деревини.

Через велике пожежне навантаження ранг пожежі був підвищений, а на ліквідацію загоряння залучені додаткові сили та засоби 1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин та групи спеціальної пожежної техніки. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось дозаправляти від пожежного гідранта, розташованого на відстані 60 м від осередку горіння.

О 02:24 загоряння локалізували, а о 06:31, витративши на гасіння майже 200 тонн води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 9 одиниць спеціальної техніки та 30 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.