В Одесі російські ракети влучили в зерновий та олійний термінали

<

div class=”content-inner forwarded-message” dir=”auto”>

Вночі оскаженілий ворог вдарив по півдню України потужним накопиченням ракет і дронів-камікадзе.
Не виводячи з бухти в Севастополі один з надводних ракетоносіїв, долучив його до атаки «Калібрами». 12 з 12 наші сили протиповітряної оборони знищили.
Також протягом ночі окупанти застосували береговий ракетний комплекс з тимчасово окупованого Криму і вдарили по Одещині «Оніксами», а стратегічна авіація завдала удару ракетами Х-59, Х-22. Одночасно із ракетною атакою росіяни запустили по півдню і дрони “Shahed-136”.
Х-59 була збита на підльоті до берега і впавши в одному з кварталів Одеси утворила велику вирву, вибуховою хвилею пошкоджено кілька будівель навколо. Три цивільні особи травмовано.

<

div class=”text-content with-meta” dir=”auto”>«Онікси» і Х-22 ворог спрямував на портову і критичну інфраструктуру. Влучив в зерновий і олійний термінал, пошкодив резервуари та обладнання для завантаження, зайнялась пожежа, всі компетентні служби працюють над ліквідацією наслідків. Інформація про постраждалих не надходила.

⚠️

В Одеському районі є влучання в промисловий об’єкт, де постраждав цивільний співробітник та уражені два складських приміщення в різних локаціях – із тютюном і фейєрверками. Рашистів явно тягне курити у невстановлених місцях. А їх бажання фейєрверків задоволено з доставкою в Севастополь. На Одещини ж вогнеборці ліквідують пожежу площею понад 3000 кв.м

У небі над Одещиною було збито 8 дронів типу “Shahed-136”, ще 2 над Миколаївщиною. Внаслідок повітряних боїв, падіння уламків зайнялись та пошкоджені об’єкти рекреаційної інфраструктури в прибережній зоні Коблевської громади, постраждало двоє цивільних.

Також внаслідок бойової роботи із знищення ракет та дронів вибуховою хвилею в житлових комплексах Одеси пошкоджено кілька багатоквартирних будинків. Щонайменше 6 одеситів, серед яких 9-річний хлопчик, звернулися по медичну допомогу у зв’язку з отриманням поранень уламками скла та інших предметів.

УХерсоні ворог влучив шахедами у палац культури та понівечив гуртожиток. Одна цивільна особа травмована.25,2K10:09

Читайте також: