Командувач ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко: на сумському напрямку ознак наступу ворога немає

Генерал-майор Олександр Нестеренко повідомив, що рротягом останніх днів серед населення ширилися чутки про можливий наступ окупантів на сумському напрямку. Він зазначив, що всі ці дані були перевірені – підтвердження таким повідомленням немає.
Окрім того, командувач ОТУ «Суми» також розповів про ті заходи, які проводяться угрупованням:
«Учора ми задіяли декілька своїх резервів, які здійснили марш своїм ходом до певних населених пунктів області, вийшовши на певні рубежі. У першу чергу, завдяки цьому заходу ми перевірили роботу наших штабів, готовність наших захисників до тих викликів, які диктує сьогодення, підготовленість території до відбиття ворога.
Можу констатувати те, що є зауваження по декількох напрямках, але вони не впливають на виконання бойових завдань. Все це врахуємо у своїй подальшій роботі. Військові частини та підрозділи готові, територія також облаштована до ведення бойових дій – над цим працювали ще з весни спільно з місцевою владою та населенням».
Оперативно-тактичне угруповання «Суми» на чолі з генерал-майором Олександром Нестеренком закликають цивільне населення не панікувати, підтримувати наших захисників і захисниць, у крайньому випадку – не заважати, адже ми професійно виконуємо свою справу.
Також не потрібно ігнорувати сигнали тривог – ми знаємо про підступні методи ворога в цій війні. Ризики є завжди, тому потрібно бути обачним і відповідальним.
Збройні Сили України і надалі продовжуватимуть захищати свою країну, звільняючи клаптик за клаптиком рідну землю.
Слава Україні!