На Глухівщині 14-річний підліток через необережність отримав 35% опіків тіла, перебуває в реанімації

Минула субота для 14-річного Данїїла Рибалка закінчилася ледве не фатальними наслідками. Мама потерпілого розповіла, що того дня Даня разом друзями відправилися до місцевого стадіону у с. Обложки, що на Глухівщині.

Перебуваючи поруч з розведенним багаттям, хлопець намагався дозаправити мопед пальним. В результаті відчайдушність хлопця обернулася драматичними подіями – паливо запалало, хлопець став горіти в буквальному сенсі слова. Перелякані не на жарт друзі тут же стали його рятувати, обливаючи водою. Хлопці допомогли Дані доїхати додому. А там вже мамі було очевидно, що потрібно негайно викликати “швидку”. Наразі, підліток перебуває в палаті інтенсивної терапії у Глухівській міській лікарні.

Хлопець отримав опіки 35% поверхні тіла – лице, руки, тулуб. Наразі його стан оцінюють як важкий. Попереду – довга та дороговартісна реабілітація.

Мати Даніїла розповіла, що до 14 років він навчався у ЗОШ №6, тільки рік тому вони переїхали до столиці. В село навідались у гості до бабусі, і ось такий прикрий випадок.

Хто має намір допомогти Дані, залишаємо реквізити:

картка Райффайзен банку 4149 5001 4442 7054 Рибалко І.А. (бабуся хлопчини)

hlukhiv.info