На Сумщині правоохоронці вкотре оперативно розшукали малолітню дитину

За годину після повідомлення правоохоронці встановили місцезнаходження 8-річного хлопчика, який самостійно вирушив до сусіднього села.

До Конотопського районного відділу поліції надійшло повідомлення від жінки, яка повідомила, що перебувала зі своїм 8-річним сином на дитячому майданчику в одному із сіл Конотопщини. Під час прогулянки мати відійшла до кіоску аби купити води, коли повернулась, то сина вже не було на місці. Після півгодини безрезультатних пошуків звернулась до поліції.

Співробітники поліції миттєво відреагували на повідомлення і на розшук дитини були задіяні всі наряди Конотопського району.

Вже за годину правоохоронці встановили місцезнаходження хлопчика та доставили його до матері.

Як виявилось, дитина вирішила піти до раніше знайомого йому дитячого майданчика, в сусідньому селі, на якому раніше грався з мамою. Протиправних дій відносно хлопчика не вчинялося.

З матір’ю хлопчика правоохоронці провели профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому таких випадків. Поліція закликає батьків донести до своїх дітей, якою саме небезпекою може обернутись самостійне перебування на вулиці, повідомила Поліція Сумщини.