Негода наробила лиха на Сумщині: фото наслідків

Негода, що прокотилася Сумщиною, наробила лиха у громадах. У будинках повибивало шибки, повикорчовувало дерева, пообривало дроти, тож багато споживачів наразі залишилося без електроенергії. Про це повідомляють на своїх сторінках у соцмережах голови громад.
Про наслідки буревію у Шосткинській громаді повідомив міський голова Шостки Микола Нога:

“На території Шосткинської громади складні погодні умови. Вночі пройшла сильна гроза, вітер місцями шквальний більше 20 м/сек Без електроенергії залишилось більше 10 населених пунктів громади. Без світла залишаються більша частина вулиць міста. Зірвані покрівлі в цілого ряду будинків. Значна частина вулиць в місті і селах завалена деревами! Розпочали роботу аварійні бригади по відновленню ушкодженого! Прошу зберігати спокій, дотримуватись правил безпеки і долучатись до прибирання території громади!”

Також про це повідомив і міський голова Кролевця Віктор Лехман:
“Через негоду, яка вирувала цієї ночі у нашій громаді та наробила лиха: повалені дерева, обірвані лінії електропередач, понівечені балкони, дахи будівель, без світла залишились сільські населені пункти та вулиці міста. Із самого ранку працюють аварійні бригади комунальних служб, бригади енергетиків по ліквідації наслідків негоди та відновлення електропостачання споживачам. Прохання не підходити близько до обірваних електропроводів, набратись терпіння, всі служби працюють”