Очільник Путивльської громади попереджає про скупчення ворожої техніки біля кордону

Очільник Путивльської ТГ Костянтин Гаврильчук у соцмережах повідомив про скупчення ворожої техніки на кордоні. Також голова громади надав роз’яснення щодо цієї ситуації у коментарі спеціально для телеканалу СТС.

Так, за словами Костянтина Гаврильчука, він отримав інформацію, що у районі населеного пункту Шалигине ворожі війська підтягнули техніку, яка може бути використана для обстрілів території України.

У зоні ризику перебувають Глухівська та Путивльська громади, зазначає голова Путивльської ТГ, тому мешканцям цих територій слід бути особливо обережними, без потреби не виходити в місто, не нехтувати своєю безпекою та в разі оголошення повітряної тривоги йти в укриття або ж принаймні дотримуватися правила двох стін.

На жаль, зазначає пан Костянтин, при артилерійських обстрілах сигнал повітряної тривоги може бути увімкнутий вже після того, як почався сам обстріл.

“Людям потрібно пам’ятати, що зараз іде війна, і розслаблятися жодній прикордонній громаді не можна”, – говорить очільник громади.

Що стосується укриттів на території Путивльської громади, то, за словами Гаврильчука, їх наразі  більше 40.