“Подальша експлуатація неможлива”: росіяни обстріляли підприємство у Свесі

29 квітня російські військові обстріляли промислове підприємство у Шосткинському районі на околиці селища Свеса. Два вибухи пролунали близько 11:30. Є влучання в один з цехів, повідомляє Суспільне з посиланням на інформацію від підприємства. Також пошкоджені кілька житлових будинків селища. Вибуховою хвилею в них вибило вікна. Травмованих немає.

За словами директора з безпеки підприємства Романа Піскурьова, в один з цехів, ймовірно, влучила бомба:

“Влучання були у дільниці, де у робочі дні працювали люди. На щастя, сьогодні був вихідний день та обійшлось без жертв. Це повністю цивільне підприємство, що випускає дозувальні прилади для цивільного населення. Подальша експлуатація підприємства неможлива – підприємство повністю зруйноване”.

Охоронець Максим розповів, що з колегою перебував за 50 метрів від епіцентру вибуху:

“Ми вийшли на обхід, не дійшли 50 метрів – і пролунав вибух, нас відкинуло, і ми не відразу зрозуміли, що цілі, і все добре. Сильна хвиля була, і все повилітало, поки що ми прохідну ремонтуємо – скло ставимо, а далі що буде з заводом – не знаю”.

За словами місцевого жителя Олександра, потужні вибухи було чутно далеко за межами селища:

“Чули гучний вибух: спрацювало один чи два. Завод важливий, але останнім часом там працювало мало людей. Фактично він не працював. Лінії не було ніякої”.