Рашисти денацифікували на Сумщині коровник: постраждали 20 тварин, виживуть не всі

Другий день поспіль російські військовослужбовці обстрілюють Глухів. 16 червня влучили у цивільну інфраструктуру.

Детальніше – у матеріалі Суспільного.

Відразу три серії вибухів прогриміли близько 12.00. Місцеві вважають, що це був удар з градів або з різних видів озброєнь. Над околицею міста піднявся чорний дим, тліли та місцями палали зарості чагарнику. Один зі снарядів влучив у ферму.

Працівник місцевого агропідприємства Віктор розповідає: обстріл був несподіваним — працівники не відразу зрозуміли, що відбувається.

“Чули вибухи, але спочатку не надали їм значення. Однак, коли після чергового вибуху нам впав на голову світильник, ми зрозуміли, що це — приліт, і приліт саме по нас. Обстріл був через дорогу, а потім буквально між сараями у нас прилетіло. Є поранені корови, люди не постраждали”, — каже працівник агропідприємства Віктор.

This slideshow requires JavaScript.

Головний ветлікар ферми Валерій розповідає, що жертв серед людей вдалось уникнути лише тому, що обстріл відбувся в обідню перерву, працівників на фермі не було.

“Це сталося в обідню перерву. Ми почули перші вибухи — і вийшли на вулицю, бо подумали, що це автотранспорт їздить. Були чутні далекі вибухи, а буквально за 15-20 хвилин — сильні вибухи. Спочатку — справа від сараю серіями, а потім ми чули густий свист — і пішов дим з нашого сараю. У цей час ми всі були в укриттях, ховалися. І вже після того все закінчилося. Ми вийшли і побачили, що один снаряд прилетів в сарай, зверху вниз, і встряг у землю”, — розповідає головний ветлікар агропідприємства Валерій.

Осколкові поранення отримали 20 корів. Пан Валерій розповів, що їм надали допомогу, але характер поранень говорить про те, що виживуть далеко не всі тварини.