Російська ДРГ розстріляла 6 лісівників на Сумщині і півтори доби не давала забрати тіла: подробиці трагедії

За лічені хвилини окупанти зробили напівсиротами 12 дітей, а потім ще півтори доби знущались із тіл загиблих, пише ТСН.

На Сумщині, недалеко від кордону, днями окупанти розстріляли шістьох лісівників.

Наймолодшому з них, Олександрові Глущенку, було 31 рік, найстаршому, Андрію Михайленку, 50 років.

Інші працівники лісгоспу були віком від 33 до 48 років. Всі вони загинули під час виконання своїх обов’язків в той час, коли їхали в службовому бусику.

“Раніше була інформація, що це був артобстріл, але це не так. Зайшла ворожа ДРГ, яка впритул розстріляла наших співробітників”, – розповів у коментарі для ТСН.ua керівник філії “Свеське лісове господарство” Олег Закусило.

За його словами, працівники прямували здійснювати таксацію (облік – ред.) лісових насаджень в прикордонні.

“Поїхали вшістьох, щоб швидше виконати завдання. Від військових було отримано дозвіл на проїзд та роботу. Спочатку ДРГ почала обстрілювати село, лісівники це почули та вирішили виїхати з того місця, де перебували. На лісовій дорозі, як виявилось, була засідка ДРГ, яка їх і розстріляла“, – продовжує розповідати Олег Закусило.

До цього додає:

“Наприклад, у лісничого Сергія Волкова (йому було 48 років) залишилось чотири дитини – дві доньки та два сини. У 50-річного Андрія Михайленка, який нещодавно відмітив свій ювілей – двоє синів та донька, у 35-річного Андрія Буракова – маленький син, у 31-річного Олександра Глущенка – маленька донька, у 33-річного Сергія Заболотного – дві маленьких доньки, у 33-річного Івана Романченка – маленький син”.

Як виявилося, трагічність ситуації полягає і в тому, що росіяни навмисно не давали забрати тіла загиблих півтори доби.

Над місцем розстрілу літав дрон, не було можливості забрати тіла наших колег. Зараз їх забирають, перевантажують в іншу автівку, потім повезуть на розтин, потім похорон”, – повідомив нам Олег Закусило.