У лісі біля села Олексине на Тростянеччині знайшли бойовий елемент від “Урагану”

До поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі неподалік від села Олексине на Тростянеччині працівники лісового господарства виявили предмет, схожий на армійський боєприпас.

Оглянувши знахідку, спеціалісти вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області встановили, що це бойовий осколковий касетний елемент 9Н210, від реактивної системи залпового вогню «Ураган» калібру 220 міліметрів.

Суббоєприпас не спрацював, вилетівши з ракетного контейнера, та становив неабияку небезпеку для людей. Поліцейські піротехніки на місці викопали яму, помістили туди знахідку та підірвали її накладним зарядом вибухівки.

«Поліція нагадує громадянам: у випадку виявлення боєприпасів, що не розірвалися, мін, гранат, тощо, ні в якому разі не варто їх чіпати, намагатися зрушити з місця чи самостійно знешкодити. Це може бути смертельно небезпечно! Єдине, що ви можете зробити, це позначити місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію за телефоном 102 або ДСНС за телефоном 101», – акцентував начальник вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області Олег Євлаш.