У результаті ранкового артобстрілу Ворожби поранена людина, пошкоджений вокзал і будинки

Поранено пенсіонерку, пошкоджено залізничний вокзал та щонайменше 10 приватних будинків унаслідок обстрілу окупантами м. Ворожба на Сумщині – розпочато досудове розслідування.
Білопільським відділом Сумської окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 ККУкраїни).
За даними слідства, 9 жовтня 2022 року близько 07.30 підрозділи збройних сил російської федерації, порушуючи закони та звичаї війни, що передбачені міжнародним правом, здійснили артилерійський обстріл населеного пункту м. Ворожба Сумського району.
У результаті таких злочинних дій окупантів за місцем власного проживання 78-річна жінка отримала поранення. Разом з тим пошкоджено щонайменше 10 житлових будинків, лінію газогону та електропередач, об’єкти цивільної інфраструктури – приміщення залізничного вокзалу та філії комбінату хлібопробуктів.
Наразі тривають першочергові слідчі дії за участі співробітників поліції та прокуратури, у подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані за підслідністю до Управління СБУ в Сумській областi.