18-річного юнака з Роменщини, зниклого безвісти, знайшли мертвим

Сьогодні на околиці міста Ромни у кар’єрі, заповненому водою було знайдено тіло юнака, якого розшукували більше 10 днів.

До чергової частини Роменського районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у водоймі знаходиться тіло людини. На місце виклику виїхала слідчо-оперативна група та співробітники ДСНС.

Як у подальшому з’ясувалося, померлим виявився безвісти зниклий 18-річний роменець.

Як раніше вже повідомлялося, 25 вересня до місцевого районного відділу поліції надійшло повідомлення від 37-річної жінки про те, що її син в суботу 24 вересня поточного року пішов з дому та назад так і не повернувся, а на зв’язок виходити перестав.

На розшук безвісти зниклого був зорієнтований весь особовий склад поліції Роменщини, а також громадськість за допомогою мережі Інтернет. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою зниклого було розіслане до всіх територіальних підрозділів поліції області. Хлопця розшукували й самі рідні разом з небайдужими громадянами.

Та, на жаль, хлопця знайшли померлим. Наразі причину смерті з’ясовують спеціалісти. Зокрема, попередньо, при зовнішньому огляді будь-яких тілесних ушкоджень на тілі 18-річного хлопця виявлено не було, повідомляють у поліції.