У серпні частина Сум залишиться без гарячої води

ТОВ «Сумитеплоенерго» продовжує проводити гідравлічні випробування підвищеним тиском магістральних та розподільчих теплових мереж.

З 31 липня по 13 серпня проводитиметься 7-й етап гідравлічних випробувань по магістралі № 6 у районі вулиць Ковпака, Романа Атаманюка, проспекту Курському. На термін проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання в районі зазначених вулиць буде припинено, – повідомляє прес-служба відомства.

Під час проведення випробувань керівникам підприємств і власникам теплових господарств треба забезпечити встановлення заглушок на вводі теплових пунктів згідно вимог Правил, а також організувати чергування по теплопунктам, здійснювати контроль за станом теплових вводів теплопроводів, які проходять по територіях підприємств та організацій.

У «Сумитеплоенерго» попереджають, що на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, в результаті випробувань можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів мережної води на поверхню.

Будьте обережні, попереджуйте дітей про небезпеку. Не наближайтесь самі та не допускайте дітей до провалин та місць виходу води, повідомляйте про такі випадки на АЕДС ТОВ «Сумитеплоенерго» за телефонами: 22-13-73, 22-23-39 – цілодобово, 25-03-98  – з 8-00 до17-00.