9 небезпек за добу: Піротехнікам Сумщини не дають відпочити “відголоски війни”

скачанные файлы

12 квітня о 12:30 в полі поблизу с. Ревки Лебединського району місцевим мешканцем було виявлено виявлено металевий предмет циліндричної форми, схожий на артилерійський снаряд. Після прибуття на місце виявлення було встановлено, що виявлений предмет – це  артилерійський снаряд часів Другої світової війни, калібром 50 мм.

О 13:00, того ж дня, у м. Тростянці на відстані 200 м від житлових будинків при проведенні господарських робіт на присадибній ділянці було виявлено невідомий предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд.

Ще один випадок виявлення застарілих боєприпасів мав місце в Охтирському районі біля траси Охтирка – В. Писарівка, у лісосмузі. Знахідкою виявилися два 76 мм артилерійські снаряди та одна 82 мм мінометна міна. В усіх випадках місце виявлення огороджено, виставлено охорону.

У той же день піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області було знешкоджено 4 застарілих боєприпаси. 1 – 122 мм артснаряд, виявлений місцевим мешканцем у м. Кролевці, 1 – 57 мм артилерійський снаряд та дві ручні гранати, що були виявлені в с. Чернєвому Глухівського району.