Атака на прикордонників на кордоні з РФ: нападниками виявилися співробітники СБУ

Невідомими, що напали на українських прикордонників, виявилися діючі співробітники СБУ – вони були п’яні.

Про це «Преступности.НЕТ» стало відомо з власних джерел у ДБР.

Трьома невідомими, які в ніч на 18 липня напали на українських прикордонників в Сумській області, виявилися діючі співробітники місцевого управління СБУ. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в неділю вночі, 18 липня, на державному кордоні з Російською Федерацією, в Сумській області, троє невідомих напали на прикордонний наряд, побили двох прикордонників і заволоділи їх табельною зброєю.

За словами співрозмовника видання Преступности.НЕТ, співробітники УСБУ в Сумській області були виявлені прикордонним загоном, коли ловили рибу. На зауваження про те, що вони незаконно перебувають на ділянці українсько-російського кордону, відповіли в грубій формі, в результаті чого між прикордонниками та співробітниками СБУ зав’язалася бійка. Останні побили співробітників ДПСУ, відібрали їх табельну зброю, однак кинули її недалеко від місця конфлікту, а самі втекли.

“На цей момент особи нападників, які, до слова, перебували у стані алкогольного сп’яніння, встановлені. Найближчим часом їм буде повідомлено про підозру і обрано запобіжний захід”, – зазначив співрозмовник видання.

Про інцидент вже доповіли керівництву країни. Справа перебуває на контролі у Президента Володимира Зеленського. Варто відзначити, що у п’ятницю, 16 липня, на одному з пунктів пропуску в Сумській області було заплановано проведення виїзного засідання РНБО, однак його скасували в останній момент.

Поділитися в соцмережах: