Бійка у Конотопській міськраді: під час прийому оператору розбили голову (+ФОТО)

Фото Романа Одінцова.

Перемовини на камеру між перевізником та заступником міського голови у Конотопській міськраді закінчились бійкою. Оператор, який знімав візит, у лікарні.

Учора, 6 березня, близько 16:30, у поліцію зателефонував активіст та перевізник Роман Одінцов. Він повідомив, що в приміщенні міської ради невідомі побили його знайомого, пише ТопКонотоп з посиланням на міський відділ поліції.

Як з’ясувалося, постраждав його оператор Роман Доля, з яким перевізник прийшов на прийом до заступника міського голови Ігора Степанченка.

На своїй сторінці у Фейсбук Роман Одінцов опублікував фото оператора із розбитою головою.

Фото Романа Одінцова.

“Нападав міський голова Семеніхін Артем Юрійович разом з хлопцями в масках. Зараз в лікарні. ДАЛІ БУДЕ”, – повідомив він.

У свою ж чергу заступник міського голови Ігор Степанченко заявив, що нападали на нього. За версією посадовця, напад стався під час дискусії з перевізником Одінцовим, який вимагав збільшення автобусів на його маршруті. В результаті конфлікту невідомі побили оператора, а Романа Одінцова не чіпали. Вже після цього він почав знімали на фото/відео свого лежачого побратима. 

Наразі поліція розпочала перевірку. Триває слідство.