Буревій на Ямпільщині виявив серйозні промахи будівельних організацій

Буревій, що пронісся Ямпільщиною 18 липня, змусив серйозно замислитись про якість ремонтів дахів багатоквартирних житлових будинків.

Як видно на фотографіях, від сильних поривів вітру постраждали не лише старі конструкції шатрових дахів, але й ті, які були капітально відремонтовані кілька років тому. При цьому, з перших буревій лише позривав шифер, а з других металочерепиця була зірвана разом із дерев’яними конструкціями.

Навіть візуально помітно, що балки конструкції нових дахів значно поступаються за товщиною тим, які були до ремонту. Звичайно, навіть такі конструкції витримають металочерепицю, яка значно легша за шифер, але чи вистоять вони під натиском буревіїв, які ледь не щороку лютують на території району?

З огляду на те, що подібні ремонти дахів житлових будинків у районі продовжуються, обов’язково слід з’ясувати, що спричинило руйнування дахів: форсмажор, або прорахунки будівельних організацій?

0_125836_41692bd3_orig

Новий дах дружбівської п’ятиповерхівки рухнув разом із конструкцією і перетворився на купу будівельного сміття.

0_125834_2de515ac_orig

Побудована за радянських часів конструкція даху Дружбівської ЗОШ №2 встояла під натиском стихії.

0_125835_f9d7aa1c_orig

В Ямполі ремонтують черговий будинок. З огляду на останні події в місті Дружба, надійність нової конструкції викликає питання.

Джерело: yampil.info