Четверо маленьких мешканців Сумщини потрапили на лікарняні ліжка

На Сумщині четверо дітей потрапили у лікарні з побутовими травмами, повідомляють у відділі комунікації поліції Сумської області.

Двоє малюків госпіталізовані з отруєннями, один – з опіком, ще один – з синцями та забоями. Працівники поліції закликають громадян, у кого на утриманні є маленькі діти, бути пильними, уважно стежити за малечею та забезпечити їм безпечний життєвий простір.

На лікарняні ліжечка потрапили двоє маленьких сумчан, однорічний малюк та трирічний хлопчик. Перший з діток отруївся побутовою хімією, другий невдало впав з дивана. Обпікся, втрапивши ніжкою у ємність з гарячою водою, п‘ятирічний хлопчик з Тростянця; ще одна трирічна дитина з Ромен отруїлась медикаментами.
Наразі за кожним з цих фактів ведеться працівниками поліції відповідна перевірка, з‘ясовуються причини та обставини того, що трапилося.
Правоохоронці знову нагадують дорослим про необхідність бути більш уважними та обережними, пильнувати маленьких дослідників, прибирати у недоступні для них місця медикаменти, елементи живлення, гострі та ріжучі предмети. дитина
Не залишати в зоні їхньої доступності ємності з гарячими напоями, стравами чи водою. Також слід закрити спеціальними «заглушками» всі вільні електророзетки та відімкнути від живлення всі не потрібні на цей момент побутові прилади. Адже дуже часто маленькі діти цікавляться увімкненими в мережу і залишеними «на хвильку» прасками, настільними лампами, масажерами, фенами, ремонтними інструментами тощо.
Розпочавши прибирання, тримайте подалі від дитячих рук всі пляшечки з миючими та чистячими засобами, всю побутову хімію зберігайте на недоступних для дітей верхніх полицях шаф чи в надійно закритих господарських приміщеннях.
Перевірте іграшки, аби видалити з дитячого кошика зламані, з гострими краями, із занадто дрібними, а тому й небезпечними для дитини деталями чи елементами живлення. Малеча може непомітно проковтнути таку «дрібничку», а це, у свою чергу, може спричинити тяжкі, а іноді – й летальні наслідки.дитина2
Не залишайте вікна відкритими, коли у кімнаті залишається маленька дитина, ставте рами на вертикальне провітрювання та приберіть від вікна стільці, тумбочки та інші меблі, за допомогою яких маля може залізти на підвіконня. Не зайвим буде також зняти з рам ручки і поставити на вікна спеціальні захисні елементи.
Будьте уважні та обережні, організуйте дітям безпечний життєвий простір, і нехай вони ростуть сильними та здоровими.