Дворічну дівчинку, що плакала в зачиненій квартирі, звільнили сумські патрульні

Нещодавно ми повідомляли про те, як небайдужість сусідів зберегла здоров’я, а, можливо, й життя однорічній дитині, яку п’яна мати упродовж декількох годин тримала на морозі. І ось знову завдяки небайдужим сусідам патрульні врятували маленьку дівчинку. Адже невідомо, що могло статися з дворічною дитиною у зачиненій квартирі, де її покинули напризволяще.

Після опівночі 20 січня, на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир багатоповерхівки на вулиці Нахімова тривалий час плаче малолітня дитина.

Екіпаж патрульних негайно ж прибув на місце. І вже навіть піднімаючись сходами, інспектори чули крики та плач дитини. Двері до квартири ніхто не відчиняв, натомість крики та плач лише посилювалися.

Розуміючи, що ситуація вимагає рішучих дій, адже невідомо, що саме трапилося з дитиною, поліцейські разом із мешканцями під’їзду, які тим часом також вийшли до під’їзду на дитячий шум, відчинили двері до квартири.

Зайшовши всередину, охоронці порядку були приголомшені,— світло скрізь було вимкнене, і в одній із кімнат, де був ввімкнений телевізор, стояла та плакала дворічна дівчинка. Окрім неї, у квартирі більш нікого не було.

«Коли я взяла на руки дівчинку, то вона почала поступово заспокоюватись. Зрозумівши, що дівчинці потрібно поміняти памперс, я з її сусідкою відразу ж покупали її та змінили памперс. Далі, дитина повністю заспокоїлась, почала усміхатися та гратися з нами», — розповідає інспектор 2-ї роти УПП в Сумській області Валерія Крамаренко.

Також інспектори викликали бригаду швидкої допомоги, щоб оглянути дитину. Переконавшись, що дівчинка здорова, патрульні сповістили по ситуацію співробітників ювенальної превенції Сумського відділку поліції. Саме в цей час на порозі квартири з’явився й горе-батько. Він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Як надалі встановили патрульні, мама дівчинки знаходиться за кордоном, а батько в цю ніч пішов у центр міста на пошуки спиртних напоїв, адже хотів продовжити «алкогольний відпочинок».

Крім того, під час огляду квартири, на балконі, вартові порядку виявили пристрій ймовірно для вживання наркотичних речовин.

На місце інспектори викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції. Батька доставили до відділу поліції для надання пояснень, а дитину передали до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.

Невідомо, що могло статися з дитиною, якби несвоєчасне звернення небайдужої сусідки та миттєве реагування патрульних. Дякуємо за свідомість та небайдужість.