Фекалії з центру Сум другий день течуть у річку Стрілка

Сумські підприємці, магазини і складські приміщення яких перебувають на вул. Засумській, 5, другий день поспіль потопають у фекаліях через порив каналізації. Не дивлячись не висвітлення даної події у місцевих ЗМІ та звернення у “Міськводоканал”, ситуація залишається плачевною.

До того ж проблема може розширити свої масштаби, бо фекалії потрапляють не тільки у підвали житлових будинків, а й у річку Стрілка, що може призвести до більш серйозних наслідків. З огляду на це, а також на бездіяльність комунальних служб і міської влади, одна з підприємців направила меру Сум лист. Його текст наступний:

«23 червня 2016 року прийшовши на роботу мій вантажник повідомив про те, що моє приміщення салону-магазину на цокольному поверсі будинку на вул. Засумській 5 А наповнюється водою з неприємним запахом. В 7 годин ранку я подала заявку на диспетчерську службу Міськводоканалу за номером 1213. Приблизно о 10 ранку прийшли невідомі хлопці, заглянувши у міські каналізаційні люки вони сказавши, що там порив каналізації, розвернулись і пішли.

З каналізаційної труби в моєму приміщенні дуже швидко стала витікати рідина з характерним запахом фекалій. Підключивши три насоси для відкачування цієї рідини з приміщення ми зрозуміли, що вони не встигають відкачувати цю рідину і ми не впораємося самі. Подзвонивши в служби 1580 міськвиконкому, на моє звернення мені порекомендували потерпіти і зачекати поки десь, щось, колись, напевно вирішиться. А в цей час фекальні ріки текли і р. Стрілку. Питання має громадський резонанс тому, що поруч знаходиться школа, ринок і щільний жилий масив.

Питання: – що Вами, як представником влади, буде зроблено щоб унеможливити в подальшому цієї ситуації. Порив каналізації на перехресті вулиць Ярослава Мудрого та Засумській трапився ще 05 квітня 2016 року і за цей час Міськводоканалом не було вжито ніяких заходів що до усунення аварійної ситуації.

Р.S. Якщо представник Міськводоканалу будуть стверджувати, що моє приміщення використовується не за призначення, можу зразу повідомити що моє звернення не входить в рамки господарської діяльності. А Міськводоканал напевно хоче зробити в цьому місці відстійник каналізаційних відходів в центрі міста.

Коли декілька років тому я заключала договір з Міськводоканалом на підключення води та відвід каналізації за № 2991 від 01.10.2009 року в ньому було чітко і ясно вказано, що моє приміщення являється магазином, а не підвалом.

Додатки:

1.? Копія Акту про залиття, аварію, що трапилась в підвальному приміщенні будинку 5-А по вул.. Засумській від 23 червня 2016 року.

2.? Копію Акту про затоплення від 23 червня 2016 року».

Джерело: 0542