Глухівчанин забрав сина з садочка – і обидва безвісти зникли

Увага! У Глухові поліцейські розшукують безвісти зниклого Сергія Бєлого з малолітнім сином Олексієм.  15 вересня житель Глухова забрав з дитячого садочка свого 3-річного сина і додому з дитиною не повернувся.

Поліцейські вживають заходів щодо розшуку безвісти зниклого 50-річного чоловіка з хлопчиком і розраховують на допомогу громадян. На вигляд Сергію 50-52 роки, зростом 160-172 см, худорлявої статури. Має темне волосся з залисинами та карі очі. Був вдягнутий у чорну куртку, темно-сині штани. Взутий у бежеве взуття в сіточку. При собі чоловік мав червоно-сірий велосипед.

Прикмети його сина: на вигляд 3-4 роки, зростом 96–97 см, худорлявої статури. Має чорне волосся та карі очі. Хлопчик був вдягнутий у блакитну куртку та сині джинси. На голові мав сіру шапку.

Поліція встановлює місцезнаходження безвісти зниклих і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, вказаний чоловік з дитиною перебуває десь поблизу вас.

Якщо комусь з громадян відоме місцеперебування вказаного глухівчанина з хлопчиком, чи їх бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в їх розшуку, – повідомте про це до відділу поліції №1 (м. Глухів) за адресою: м. Глухів, вулиця Спаська, 34, або за телефонами (05444) 2-20-15, 0503077504, чи на цілодобову лінію служби «102».

 

Поділитися в соцмережах: