На Сумщині кількість загиблих у ДТП за рік зросла на 33%

Про це йшлося під час наради з питань безпеки руху та  стану доріг на чолі із заступником голови Сумської ОДА Іриною Купрейчик.

За словами в. о. начальника відділу безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції в Сумській області Федора Кравченка, за 3 місяці 2016 року на території Сумської області зареєстровано 394 дорожньо-транспортної пригоди, у яких 16 людей загинуло та 133 отримали поранення. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП зросла майже на 5%, а кількість загиблих на 33%.

Заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Сумській області Олексій Коноз повідомив, які заходи наразі проводить їх служба. «На сьогодні із 1800 запланованих на рік дорожніх знаків уже встановлено 300, – зазначив він. – Прохання до жителів, особливо в районах, не руйнувати дорожні знаки. Адже ті кошти, за які нам доводиться їх ремонтувати, або встановлювати нові, ми могли б використати для ремонту покриття доріг».

Доповів посадовець і щодо стану самих доріг на Сумщині. Зокрема повідомив, що в цьому році виконано ямковий ремонт доріг площею 24 тисячі квадратних метрів.