На Сумщині поліцейські затримали водія, який скоїв ДТП і втік з місця події

Подія сталася сьогодні на околиці Шостки. Водій автомобіля «ЗАЗ» не пропустив на перехресті автомобіль «Митсубісі Паджеро». В результаті відбулось зіткнення. З місця події водій «ЗАЗу» втік. А вже за десять хвилин поліцейські разом з ще одним водієм, який став свідком події, затримали втікача.

З’ясувалося, що чоловіку 59 років. Він місцевий житель. За зовнішніми ознаками перебував у стані явного алкогольного сп’яніння. Він категорично відмовився від здачі аналізів на вміст алкоголю у крові.

Відносно нього поліцейські склали три адміністративні протоколи за ознаками ст. 122-4 «Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди», 124 «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна» та 130 «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції» Кодексу України про адміністративні правопорушення. За скоєне, крім відшкодування збитків власнику дороговартісного авто, чоловіку загрожує сплата чималого штрафу на користь держави.