На Сумщині рятувальники тричі визволяли людей

16 липня о 09:34 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги у відкриванні дверей квартири по пр-ту Миру в Кролевці. По прибуттю було встановлено, що вхідні двері зачинено зсередини, а жінка та двоє дітей не можуть вийти з приміщення. За допомогою немеханізованого інструменту рятувальники відчинили двері.

Цього ж дня в Охтирці допомога знадобилась по вул. Снайпера. За допомогою висувної драбини рятувальники потрапили до квартири на третьому поверсі, де знаходилась дитина, яка не могла самостійно відчинити двері.  Співробітники Служби порятунку відкрили їх зсередини та передали дитину батькам.

Схожий випадок мав місце в обласному центрі. 17 липня о 06:07 надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги у відкриванні вхідних дверей по вул. Римського-Корсакова у Сумах. За попередніми даними, прийшовши додому, мати не змогла потрапити до квартири, в якій знаходилась її дитина, оскільки двері були зачинені зсередини. За допомогою автодрабини через вікно співробітник Державної служби України з надзвичайних ситуацій потрапив до квартири на сьомому поверсі та відчинив двері.