На Сумщині розшукують зниклого чоловіка

Житель села Чапліївка Шосткинського району 23 лютого пішов з дому і назад не повернувся. Правоохоронці розшукують 53-річного чоловіка і сподіваються на допомогу громадян.

Про зникнення Віктора Мірошніченка до поліції повідомила його двоюрідна сестра. Жінка розповіла, що останнього разу чоловіка бачили сусіди та родичі 23 лютого.
На розшук зниклого громадянина зорієнтований особовий склад поліції Шостки. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою розіслане у всі відділи та відділення поліції Сумщини.
На вигляд розшукуваному 50 років, зростом близько 150 см, худорлявої статури. Темноволосий, з сірими очима. Носить вуса. Чоловік страждає розладами психіки.
Серед особливих прикмет: на животі є шрами від опіків.
Був вдягнений у коричневу болоньєву куртку, сірі штани та чорну кофту. На голові мав чорну шапку, взутий у чорні чоботи «дутики».
Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Віктора Мірошниченка, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою: м.Шостка, вул. Свободи, 67, або за телефонами: 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102».