На Сумщині упродовж тижня на водоймах загинуло 5 людей

Через спекотну та суху погоду кількість людей на водоймах не зменшується. Проте не можна забувати, що такий відпочинок потребує крайньої обережності. Так, упродовж тижня на водоймах області загинуло 5 людей. Трагічні випадки зафіксовані у м. Суми (троє загиблих), Роменському та Конотопському районах (по одному загиблому), повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.

Загалом у поточному році на водних об’єктах Сумщини загинуло 35 людей, у тому числі 4 дітей, з них – 29 смертей сталося з початку червня.

Для запобігання таким випадкам рятувальники вкотре наголошують на відповідальному ставленні громадян до вимог безпеки. Купатися треба лише у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Перебуваючи на водоймах, треба слідкувати один за одним, щоб в екстремальній ситуації встигнути вчасно надати необхідну допомогу. В жодному разі не заходити у воду в нетверезому стані та не дозволяти робити це іншим.


Особливої уваги потребують діти. Необхідно постійно не випускати їх з поля зору та роз’яснювати малечі про небезпеку водойм. І головне –  треба добре триматись на воді та змалку навчити цьому дітей!