На Сумщині знешкодили артснаряди

23 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни) проведено роботи зі знешкодження 2-х 45-мм артилерійських снарядів, 23-х 50-мм мінометних мін, 15-ти детонаторів та 2-х 76-мм артснарядів, які раніше виявили у Роменському районі. Небезпечні предмети були вивезені у спеціально відведене місце та знищені шляхом підриву.

Цього ж дня о 17:37 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про виявлення невідомих предметів, зовні схожих на застарілі боєприпаси, в с. Перекопівка Роменського району. Знахідку виявили піротехніки ДСНС під час профілактичного обстеження місцевості. Ними виявились 32 50-мм мінометних міни та 16 детонаторів, які знаходились на відстані 0,7 км від житлових будинків.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).