Оце так знахідка: на Сумщині знайшли 8 боєприпасів

fary
Протягом тижня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 3 артилерійських снаряди (76, 37 мм.), 3 мінометних міни (82 мм.), 2 протитанкових міни (ТМ-62) часів Другої світової війни, виявлені у Ямпільському, Сумському та Роменському районах. Про це повідомляє управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

На відстані 100 м. від житлових будинків с.Микитське Ямпільського району наряд Державної прикордонної служби у прикордонній смузі натрапив на 4 предмети схожі на вибухо-небезпечні. На місце прибули піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували знахідку як 3 мінометні міни (82 мм.) та артилерійський снаряд (37 мм.) часів Другої світової війни. Фахівці обстежили спецобладнням навколишню територію, проте інших боєприпасів не виявили. Знайдені раніше вибухонебезпечні предмети, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

З початку року на Сумщині зафіксовано 157 випадків виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів. Як показує практика, натрапити на них можна будь де – на власному городі, у лісі, на будівельному майданчику і навіть під час відпочинку на водоймищі.