Побиття керівниці благодійного фонду: що наразі відомо

Керівниця благодійного фонду “Добрі справи” Наталія Землюк два тижні лежить у лікарні після того, як її побили незнайомці біля під’їзду. Жінка розповіла Суспільному, що написала заяву до поліції, але протягом двох тижнів у цій справі допитали тільки її.

Свій стан Наталя характеризує, як важкий та публікує довідки від лікарів на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами жінки, вона разом із близькими 4 липня відпочивала на річці й там зустріла свою сусідку, яка їх туди запросила, з незнайомою жінкою та дитиною.

“Вони там напевно були вже давно, бо дитина плакала і просилась додому. А її матір була у стані сильного алкогольного сп’яніння. Я пригостила дитину бутербродами, побризкала засобом від комарів, дала рушник. Пропонувала викликати таксі за свій кошт, щоб відправити їх додому. Натомість отримала від матері дитини лайку та погрози. Але ми на це навіть не звернули увагу, бо вона була дуже п’яна. Надвечір, коли ми повертались додому, біля під’їзду нас чекали двоє чоловіків і ця жінка. Як я потім дізналась, чоловіків вже притягали до відповідальності. Вони почали одразу лізти в бійку. Потім вже приїхали патрульні, швидка”, – розповідає Наталя Землюк.

Речник патрульної поліції Сумської області Олег Сологуб розповів, що 4 липня був такий виклик. Коли приїхали патрульні, на місці було троє людей.

“Жінка з малою дитиною та чоловік сказали, що на них напали. Потім підійшли ще двоє людей – чоловік і жінка, по зовнішньому вигляду яких було видно, що вони також брали участь у бійці. Казали, що у них поцупили телефони. Але в ході діалогу виявилось, що телефони випал з кишені під час бійки”, – розповів Сологуб.

Після з’ясування обставин на місці чоловіка та жінку, які за словами Наталі Землюк, побили її та дитину, доправили до відділку поліції. Там вони вже претензій до Наталі не мали. А наступного дня, розповідає Наталя, вибачались, говорили, що були нетверезі й не розуміли, що коять, та просили забрати заяву з поліції.

“Я заяву не забирала. Хочу, щоб їх покарали. Вже найняла адвоката, у понеділок (19 липня – ред.) писатиму заяву до прокуратури, бо за два тижні поліція по моїй справі допитала частково тільки мене”, – зазначила Наталя Землюк.

Речник поліції Сумської області Володимир Крупецьких пообіцяв 19 липня розповісти, на якому зараз етапі розслідування справи. Також Суспільне намагається отримати коментарі чоловіка та жінки, яких Наталія Землюк обвинувачує у побитті.