Поліція Сумщини просить допомоги в розшуку 17-річного хлопця

Вдень Костенко Ігор Петрович пішов гуляти до лісу разом з іншою групою відпочиваючих дитячого закладу, але назад не повернувся, і місце його перебування досі не відоме. Правоохоронці вживають всіх заходів щодо розшуку підлітка та розраховують на допомогу небайдужих громадян. 

До поліції із заявою про зникнення 17-річного пацієнта звернулась головний лікар Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію. Жінка розповіла, що підліток пішов гуляти до лісу з іншими пацієнтами, проте там відстав від групи і пішов у невідомому напрямку.

На розшук мешканця Лебедина Костенка Ігоря Петровича, 2000 р.н., був зорієнтований весь особовий склад Шосткинського відділу поліції. Орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою зниклого розіслане у всі відділи та відділення поліції області.

На вигляд розшукуваному хлопцю 16-17 років, зростом близько 170 см, худорлявої статури, має світле волосся, блакітні очі. 

Був вдягнений у блакитну куртку з капюшоном на блискавці,  сині джинси. Взутий у чорні кросівки.

Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо ж комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку неповнолітнього, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою вулиця Свободи, 67, або зателефонувати за номерами 066-750-23-79, чергової частини 050-327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».

Заздалегідь вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області