Потерпілий від вибуху на Кролевеччині розповів, як проходив процес утилізації

Чоловік, який постраждав під час нещасного випадку на станції Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів “Укроборонпрому”, заявив, що всі роботи з утилізації боєприпасів проводились згідно з технологією. Про це він розповів кореспонденту телеканалу “112 Україна”.

Чоловік зазначив, що бомби, які утилізували, – ще часів Радянського Союзу, їм більше 50 років.

“У Державному науково-дослідному інституті хімічних продуктів” Укроборонпрому “зараз працюють Роменські підривники, вони займаються безпекою території після того, що сталося. Ми поспілкувалися з одним із потерпілих, він говорить, що працює 9 років детонатором, і такого ще не траплялося.

Щодо версії про недбалість людина говорить, що ніякої недбалості не було, все було за технологією – так, як завжди. Бомби, які утилізуються, їх було всього 15, 7 з них підірвали, 8 залишилося, були часів Радянського союзу, приблизно 50-х років “, – розповіла кореспондент.

Нагадаємо, у результаті вибуху в Сумській області 28 липня на станції концерну «Укроборонпром» загинули два випробувачі та представник НАТО. Ще двоє працівників станції знаходяться у важкому стані.

За фактом вибуху правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею 273 КК України «Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах, що спричинило загибель людей».