Пожежа в Сумах на вулиці Скрябіна: подробиці, відео

27 листопада о 06:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння покрівлі виробничої будівлі на вул. Скрябіна в обласному центрі. На гасіння направили чергові караули 3-ї та 1-ї державних пожежно-рятувальних частин.

Загоряння сталося на покрівлі будівлі, загальна площа якої складала близько 1,5 тис. кв.м. За допомогою висувних драбин вдалося потрапити на висоту близько 5 м, де і відбувалося горіння. Поривами вітру вогонь стрімко поширювався. На гасіння рятувальники оперативно додатково залучили відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Ускладнювало ситуацію те, що осередок пожежі знаходився в середині покрівлі, а, оскільки горищного приміщення у будівлі не було, довелося розбирати металеве покриття, щоб потрапити до безпосереднього осередку пожежі, де горіла дерев’яна обрешітка. Приборкання загоряння потребувало значної кількості води, тому автоцистерни направляли для дозаправки від пожежного гідранту.

О 07:48 вдалося локалізувати загоряння на площі близько 100 кв. м, запобігши подальшому поширенню полум’я як на всю покрівлю, так і безпосередньо приміщення будівлі. О 08:39, використавши близько 30 т води, пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося 21 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Наразі причина пожежі встановлюється.