ПРАВООХОРОНЦІ ВЛАШТУВАЛИ ПЕРЕПОЛОХ У ЦЕНТРІ СУМ

Сьогодні, 27 травня, з 9:00 сумчан стурбувала ситуація на вул. Г. Кондратьєва. Біля Головного управління Нацполіції в Сумській області зібралася велика кількість патрульних машин і багато людей з автоматами. При цьому водії транспортних засобів розповіли, що через велике скупчення машин утворилася пробка, на подолання якої знадобився певний час. «Знову якусь важливу шишку охороняють?», «Будинок замінували?», «Хтось грабує НБУ?» – цікавилися перехожі.

Але в Управлінні заспокоїли: нічого страшного не сталося. “Це були навчання в обласному управлінні НБУ для злагодженості дій різних служб під час можливих надзвичайних ситуацій”, – прокоментував ситуацію співробітник прес-служби Управління Володимир Кузьменко.

Схожу “виставу” влаштували і на вул. Петропавлівській: там обгородили з двох боків зупинку, стояла поліцейська машина і безліч людей у формі. Поліцейський проніс у руках якусь коробочку, сказав, що це акумулятор і огородження стали знімати… Поліція ніби-то шукала тут вибухівку.

А ось біля облдержадміністрації на пл. Незалежності затримували умовного злочинця. Поліцейські виводили з будівлі людину в наручниках.

Таким незвичним способом спільні оперативно-тактичні навчання проходили для слідчо-оперативних груп, служби 102 і нарядів Держохорони Поліції. Причому самі вони не знали, що це вчення і діяли «по-справжньому».

Джерело: Ваш шанс, Панорама