ПРОКУРАТУРА ВЗЯЛАСЯ ЗА ПЕДОФІЛА З ГЛУХІВЩИНИ

prokuratura
За принципової позиції прокуратури підозрюваного в розбещенні малолітніх взято під варту без можливості внесення застави

 Глухівським відділом Шосткинської місцевої прокуратури 5 серпня 2016 року мешканцю Глухівського району повідомлено про підозру в розбещенні неповнолітньої дівчинки. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 КК України, повідомляє прес-служба прокуратури. 

Слід зазначити, що вказаний чоловік вже підозрюється в розбещенні двох малолітніх дітей. За клопотанням прокуратури йому було обрано запобіжний захід – тримання під вартою, однак він був звільнений під заставу.

У ході досудового слідства встановлено іще одну дівчинку, яка постраждала від протиправних дій підозрюваного. Це дало підстави прокуратурі звернутися до суду з клопотанням про обрання чоловікові запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Як повідомила заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури Ольга Ковальова, 8 серпня 2016 року суд погодився з доводами прокурора й підозрюваний наступні два місяці проведе за гратами.

Досудове розслідування триває, встановлюється точна кількість потерпілих. Санкція інкримінованої підозрюваному статті передбачає до 8 років позбавлення волі.