Ситуація в Охтирці нормалізується

Від Охтирки, де вчора затопило частину міста і автодороги, відійшла вода, ситуація нормалізувалася. Про це повідомив прес-секретар управління ДержНС в  Сумській області Олег Стрілка.

“Протягом минулої доби наші співробітники цілий день працювали для того, щоб надавати допомогу жителям Охтирки, яких підтопило. Вчора було підтоплено 11 вулиць, рівень води становив 40-80 см. Протягом дня вода йшла”, – зазначив спікер.

Станом на 6:00 3 квітня в Охтирці підтоплені 4 будинки.
“Якщо у нас за станом на 2 квітня було підтоплено 25 будинків, то вже на сьогодні на 6.00, згідно з оперативними даними, підтопленими залишаються ще 4 будинки. На плавзасобах наші співробітники протягом усього дня обстежили ці будинки, правоохоронці охороняли територію, щоб не було мародерства. за весь день нам вдалося евакуювати 65 осіб, з них 15 ми доставили у готелі, інші знаходяться у своїх родичів. Наразі вода повністю відійшла від міста. Ситуація нормалізувалася. За цю ніч жодного виклику до нашої служби не надходило. За даними “Укргідрометцентру” і органів місцевої влади, прогнозів, що в цьому році подібна ситуація повториться, немає “, – додав Стрілка.

Джерело: 112.ua