Стрілянина в Техасі: екс-військовий вбив у церкві більше 20 вірян

13

Стрілець у бронежилеті увірвався в баптистську церков у містечку Сазерленд-Спрінгс під час ранкової служби та застрелив 26 людей.

Як передає ТСН, вік загиблих коливається від 5 до 72 років. Серед загиблих – 14-річна донька церковного пастора. Серед 20 поранених був шестирічний хлопчик, в якого нападник поцілив чотири рази. Наразі він бореться за своє життя після проведення екстреної операції.

Напад на парафіян здійснив колишній член ВПС США Девін Келлі. Президент США Дональд Трамп заявив, що 26-річний вбивця був “психічно неврівноваженим”, а стрілянина пов’язана із “проблемою психічного здоров’я найвищого рівня”.

11

Келлі намагався втекти з місця вбивства після того, як за ним почав бігти й стріляти один із жителів міста. Згодом убивця був виявлений мертвим у своїй машині поряд зі зброєю. Розбите авто знайшли поблизу кордону із сусіднім округом. Слідчі ще не знають, чи він сам застрелився, чи був убитий хоробрим місцевим жителем.

Відомо, що у 2012 році Келлі був засуджений військовим трибуналом за напад на власну дружину і дитину. Він рік пробув у в’язниці і в 2014 році був звільнений з ВПС “за погану поведінку”. Також його понизили в званні. На своїй сторінці у Facebook (яка тепер вже видалена) він розміщував фотографії зброї, а також запоситив цитату Марка Твена: “Я не боюся смерті”.