СУМЧАНИ МІТИНГУЮТЬ ПРОТИ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ГАЗОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ

 

Снимок
У Сумах розгорівся конфлікт між мешканцями багатоквартирних будинків та представниками газової компанії, що намагається у примусовому порядку встановити загальний лічильник на будинки.

Мешканці вулиць Харківська, 8 та проспекту Лушпи, 51 вийшли на мітинги, аби перешкодити встановленню загальних газових лічильників у їх будинках.

«Если бы ставили каждому в квартиру – мы не против. Но так как они хотят поставить на весь дом, – мы против этого! Мы против, нам это не нужно. Где-то живет один человек, а где-то большая семья, а счетчик будет раскидывать всем одинаково. Если бы устанавливали в квартиру каждому – мы только за! – обурюється Оксана Ходарєва, мешканка будинку на проспекті Лушпи.

Кабміном у січні 2016 року було затверджено «Тимчасове положення про порядок проведення розрахунків за надання населенню послуг з газопостачання в умовах використання загальнобудинкового вузла обліку». Положення містить наступну форму розрахунку: загальний об’єм спожитого газу ділиться на кількість зареєстрованих людей у квартирах.

Безкоштовні лічильники у Сумах встановлює підприємство «Сумигаз. Випадки перешкоджання встановлення газових лічильників зафіксовані у різних районах міста.