Сумські лісівники для ліквідації пожеж використовують безпілотники

На базі Лебединського та Охтирського лісгоспів Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства проходили штабні навчання по цивільному захисту, у рамках яких лісівники відпрацьовували вміння гасити лісові пожежі, виробничі приміщення та ліквідовувати буреломи.

Боролися сумські лісівники зі стихійними лихами спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Сумській області впродовж чотирьох днів, з 13 по 17 червня.

«На навчаннях були задіяні пожежні автомобілі лісопожежних станцій обох лісгоспів з повним забезпеченням їх засобами пожежогасіння. А також працювали бригади і техніка з ліквідації стихійного лиха – вітровалу лісу. Під час навчань лісівники продемонстрували високий рівень фахової підготовки, оперативно ліквідувавши умовну пожежу та вітровал.

Для виявлення осередку стихійного лиха та спостереження за ліквідацією, уперше під час проведення таких навчань був застосований безпілотний літальний апарат з наземним управлінням», – прокоментував проведення навчань заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.