Тіла загиблих у Туреччині сумських студентів переправили до України

Тіла двох студентів із Сум, які загинули в Туреччині в автокатастрофі, переправили в Україну. Це зробили коштом страхової компанії, йдеться у відповідь Міністерства закордонних справ України Суспільному Суми.

Окрім двох загиблих сумчан Анастасії Пришко та Олександра Попова, в авто, яке потрапило в аварію, було ще двоє людей – Владислав Зікран та Анастасія Нестеренко.

“Посольство України в Туреччині підтримує постійний зв’язок з рідними загиблих та постраждалих громадян України, поліцією, туроператором і страховою компанією, адміністрацією медичного закладу, в якому перебуває постраждала українка, щоб завершити процедуру оформлення документів, необхідних для репатріації тіл загиблих, та надання необхідної консульської допомоги”, – йдеться у відповіді.

Також у МЗС зазначають, що попередньо, за версією поліції, водій авто Владислав Зікран не впорався з керуванням. Він отримав легкі тілесні ушкодження, а Анастасія Нестеренко досі у лікарні з тяжкими травмами. На період проведення розслідування Владиславу Зікрану обрали запобіжний захід – підписка про невиїзд за межі країни.

Про загибель двох сумських студентів стало відомо 16 травня. Про це повідомили на Facebook-сторінці  Інституту бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ. Турецьке видання “Нurriyet” тоді повідомляло про ще двох травмованих в цій аварії сумчан.

Поділитися в соцмережах: